Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 51   
Maj 2014   
 


  

Newsletter - farby dekoracyjne

Farby dekoracyjne w naszym majowym newsletterze. Życzymy miłej lektury!

redakcja rynekfarb.plpokój dziecięcy Co nowego w maju?

Polskich mieszkań portret własny
Przeprowadzony przez Ipsos na zlecenie marki Dulux sondaż odkrył zaskakujące fakty na temat tego jak często odnawiamy swoje wnętrza. Mimo że towarzyszą nam przy tym bardzo pozytywne emocje, nie kwapimy się, by chwycić za pędzel i zmienić coś w swoim mieszkaniu…

Śnieżka coraz wyżej na „Liście 500″
Śnieżka po raz kolejny ma powody do dumy. W tegorocznym rankingu „Lista 500” firma wypadła dużo lepiej niż w roku poprzednim.

Grupa San Marco przejmuje Farby z Motylkiem
Firma Farby z Motylkiem podała do wiadomości, że stała się częścią grupy San Marco. Od tej pory działania związane z marką wspierane będą przez silnego międzynarodowego partnera.

Rapujący sportowcy wspierają markę Atlas
Nowa akcja promocyjna firmy Atlas naprawdę przykuwa uwagę! W specjalnie nakręconym teledysku nowe białe farby wewnętrzne reklamują polscy sportowcy – Jerzy Janowicz, Paweł Tarnowski i Maciej Steinhof. A reklamują… rapując.

Nowy cennik Sempre
Firma Sempre ogłosiła, że od maja obowiązuje nowy cennik na jej produkty. Z nowymi cenami zapoznać się można na stronie internetowej Sempre.

Wizualizer 2.0 na problemy z kolorem
Dzięki aplikacji Wizualizer 2.0 dobór koloru farby staje się prostszy niż kiedykolwiek. Wystarczy zdjęcie twojego wnętrza, a aplikacja robi już całą resztę – wizualizuje wszystkie kolorystyczne możliwości, korzystając z…Dulux Let's Colour Konkursy

Malarz Roku 2013 – konkurs rozstrzygnięty!
Kolejna edycja konkursu Malarz Roku Dekoral przeszła do historii. 10 maja w czasie uroczystej gali w hotelu Westin w Warszawie główną nagrodę odebrała firma… Wybrano również zwycięzcę konkursu Młody Malarz Roku Dekoral Professional 2014. O zwycięzcy można przeczytać tutaj.

Twój mural w akcji Dulux Let’s Colour
Jesteś fanem akcji Dulux Let’s Colour? Chcesz się przyczynić do upiększenia polskich miast? Teraz możesz to zrobić nie tylko chwytając za pędzel jako wolontariusz, ale również samodzielnie projektując mural, który pojawi się na jednym z przemalowywanych budynków! Dulux ogłosił właśnie specjalny konkurs.

Nowe zasady konkursu Kolorowe Boiska
Ruszyła ósma edycja konkursu „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”, która zaskoczyła wszystkich nową formułą. Inaczej niż w poprzednich latach, tym razem obiektem konkursowych zmagań nie będą prace plastyczne, a przygotowane przez uczniów wideoklipy.konserwacja drewna Dlaczego i jak często konserwować drewno?

Dlaczego należy konserwować drewno?
Znane od tysięcy lat i stosowane powszechnie jako materiał konstrukcyjny. Z czasem zastąpione przez cegłę i beton, w ostatnim czasie wraca do łask. Zanim jednak ulegniemy modzie na drewno, należy pamiętać, że jest ono materiałem wrażliwym, wymagającym odpowiedniej konserwacji. Co może mu zaszkodzić? Lista jest długa: wilgoć, temperatura, promieniowanie UV, bakterie, grzyby, glony, porosty, owady…

Jak często konserwować drewno?
Zdajemy sobie sprawę, że drewno trwałe to drewno regularnie konserwowane. Co jednak rozumieć należy przez „regularnie”? Jakie są pierwsze sygnały, że powinniśmy zafundować naszemu drewnianemu tarasowi czy altanie mały lifting? I w jakich warunkach najlepiej się tym zająć?

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb