Rynek Farb NEWSLETTER NUMER 48   
Kwiecień 2014   
 


  

Newsletter - farby dekoracyjne

Farby dekoracyjne w naszym kwietniowym newsletterze. Życzymy miłej lektury!

redakcja rynekfarb.pl Rusza wiosenna ofensywa reklamowa

Egzotyczne inspiracje Duluxa
Marka Dulux zaprezentowała się klientom w nowej odsłonie. Ruszyła nowa strona internetowa i nowa kampania reklamowa, której zwiastunem jest kolorowy spot emitowany w TVP.

Vidaron na szklanym ekranie
8 kwietnia ruszyła nowa kampania reklamowa marki Vidaron. Śnieżka zamierza dotrzeć do klientów różnymi kanałami komunikacyjnymi – poprzez telewizję, prasę i Internet.

Altax reklamuje się w radiu
22 kwietnia 2014 roku ruszyła kampania reklamowa marki ALTAX. Działania obejmujące główne ogólnopolskie i lokalne stacje radiowe pokazują unikalne właściwości nowych produktów szybkoschnących przeznaczonych do…Tikkurila szkolenia Farby na rynku polskim

Malarz Roku Dekoral – głosowanie trwa!
Z początkiem kwietnia ruszył kolejny etap konkursu Malarz Roku Dekoral 2013 – głosowanie internautów. Wchodząc na stronę www konkursu każdy może przyczynić się do zwycięstwa swojego faworyta.

Weź kolor na warsztat – szkolenia malarskie Tikkurila
Ruszył nowy cykl szkoleń „Weź kolor na warsztat” firmy Tikkurila Polska. To propozycja dla wszystkich wykonawców, którzy chcą zapoznać się z najnowszymi technikami malarskimi i rozwinąć swe umiejętności praktyczne.

Dulux Let’s Colour znów upiększa miasta
Rozpoczyna się kolejna edycja Dulux Let’s Colour! Jej hasłem przewodnim jest „Miasto nabiera kolorów”, co świetnie oddaje sens całej akcji.

Jub – nowości w ofercie
W ofercie firmy JUB pojawiły się nowości – między innymi ulepszona formuła farby JUPOL Gold oraz farba ścienna JUPOL Spray.Color Run Ciekawostki o farbach i kolorach

Goethe ojcem psychologii koloru
Zielony uspokaja, czerwony pobudza, żółty drażni. Dziś swobodnie stosujemy te zasady przy urządzaniu wnętrz, ale czy zawsze były one tak oczywiste? Kiedy tak naprawdę ludzie zaczęli się zastanawiać nad oddziaływaniem barw? Jednym z pierwszych był wybitny niemiecki poeta Johann Wolfgang von Goethe. Jego klasyczne dzieło „Teoria kolorów” ma już ponad 200 lat.

Bieg Color Run
Energia, barwy, zabawa, zdrowie – tak w skrócie można opisać bieg Color Run, który stał się już imprezą o światowym zasięgu. Zasady są tylko dwie – ubierasz się na biało i w trakcie biegu pozwalasz się zamienić w kolorowe dzieło sztuki.

Farba fotokatalityczna w starciu z pogodą
Naukowcy z Czech postanowili zbadać właściwości fasadowych farb fotokatalitycznych z TiO2 oraz ZnO. Sprawdzili oni jak na zdolności fotokatalityczne tych farb wpływają warunki atmosferyczne.

Reklama | Kontakt | Polityka prywatności © Wszystkie prawa zastrzeżone
Rynek Farb