REKLAMA

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Zasady dystrybucji naszego newslettera

  • Korzystanie z usługi newsletter rynekfarb.pl jest dobrowolne i bezterminowe.
  • W celu świadczenia usługi rynekfarb.pl pozyskuje od osób zainteresowanych nazwy adresów poczty elektronicznej.
  • Zarejestrowana osoba, w każdej chwili, ma możliwość dokonania zmiany bądź usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
    Informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są po kliknięciu na linki „instrukcja korzystania z usługi newsletter” oraz „polityka prywatności”.
  • Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi.
  • Nasza obietnica. Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłane przez nas informacje były ciekawe i wartościowe. Obiecujemy, że adresy e-mail nie będą udostępniane firmom zewnętrznym, ale wysyłany przez nas newsletter może zawierać informacje handlowe oraz formy reklamy. Akceptując newsletter automatycznie wyrażasz zgodę na ich otrzymywanie.
  • Każdy newsletter wysyłany jest 1 raz w miesiącu.
 REKLAMA