REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kabe na osiedlu Classic

Lista obiektów referencyjnych Kabe znów się powiększyła. Tym razem pojawiło się na niej nowoczesne osiedle mieszkalne w Warszawie.

Kabe osiedle Classic

Fot. arch. Kabe

Osiedle Classic przy ulicy Modlińskiej to kompleks nowoczesnych, czteropiętrowych budynków. Dzięki zieleni, pobliskim sklepom i lokalom gastronomicznym oraz szkołom i przedszkolom tworzy on przyjazne środowisko do życia dla młodych rodzin i nie tylko.

Swoją „cegiełkę” do projektu dorzuciła też firma Kabe. Komfortowe warunki mieszkania w budynkach zapewniono m.in. wykonując ich elewację z wykorzystaniem systemu ociepleń Kabe Therm SM.

Źródło: Kabe

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA