REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

II Ogólnopolski Kongres Niskiej Emisji z Farbami Kabe

Podczas II Ogólnopolskiego Kongresu Niskiej Emisji eksperci, samorządowcy i przedsiębiorcy mówili o tym, jak przy niewielkim nakładzie środków obniżyć emisję szkodliwych substancji w Polsce. Głos zabrał również przedstawiciel firmy Farby Kabe.

Kabe II Ogólnopolski Kongres Niskiej Emisji

Fot. arch. Kabe

Kongres odbył się 20 kwietnia w Krakowie. Prelegenci prezentowali różne sposoby obniżenia szkodliwej emisji, związane m.in. z wymianą źródła ciepła czy termomodernizacją budynków.

Udział w wydarzeniu wzięło 165 osób, w tym przedstawiciele samorządów, Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie i w Kielcach, Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska czy Ministerstwa Środowiska i Ministerstwa Energii. Wśród obecnych byli również krajowi przedsiębiorcy.

Jedną z prezentacji wygłosił przedstawiciel Kabe, pan Paweł Gałuszka. Dotyczyła ona dobrych praktyk w ociepleniach oraz renowacji typu mikro i makro. Firma Kabe miała również w sali konferencyjnej swoje stoisko, które cieszyło się sporym zainteresowaniem.

Kabe II Ogólnopolski Kongres Niskiej Emisji

Fot. arch. Kabe

Źródło: Kabe

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA