REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dom do góry nogami z farbami Kabe

Na liście obiektów referencyjnych firmy Farby Kabe znalazła się nowa atrakcja parku rozrywki Dream Park w Ochabach Wielkich. To dom… do góry nogami.

dom do góry nogami Kabe

Fot. Kabe / Dream Park

Dream Park w Ochabach Wielkich w województwie śląskim to kompleks obiektów rozrywkowych, wśród których znajduje się m.in. park linowy, park dinozaurów czy prehistoryczne oceanarium. Jednym z atrakcji parku jest również dom do góry nogami.

To miejsce, w którym zwiedzający mogą się przekonać, jakie to uczucie chodzić po suficie. Dom został urządzony, wygląda więc jakby był zamieszkały, a jego mieszkańcy wyszli tylko na chwilę. Przy wykończeniu obiektu wykorzystano m.in. produkty Kabe – akrylową masę tynkarską Permuro Avant.

Źródło: Kabe

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA