REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Benjamin Moore – nowy punkt sprzedaży w Krakowie

W krakowskim Centrum Witek powstała przestrzeń poświęcona farbom Benjamin Moore. Właściciele wzbogacili w ten sposób swoją ofertę, do tej pory obejmującą głównie dywany, tapety i tkaniny.

Benjamin Moore

Fot. arch. Benjamin Moore

Centrum Witek mieści się w podkrakowskiej Modlniczce, na zbiegu tras wylotowych z Krakowa i autostrady A-4. To duży, powszechnie znany kompleks handlowy połączony z ekskluzywnym hotelem i restauracją.

Jak mówi Anna Witek-Pietroń, współwłaścicielka Centrum, mimo bogatej oferty dywanów, wykładzin, tapet, karniszy, mebli, lamp i dodatków dekoracyjnych w ostatnim czasie dał się odczuć w ofercie sklepu brak farb. Uznano, że legendarna marka Benjamin Moore świetnie wpisze się w asortyment Centrum.

Tak powstał kącik poświęcony farbom Benjamin Moore, wyposażony w ekspozytor kolorów i utrzymany w charakterystycznej szaro-malinowej tonacji. Ścianę zdobi przestrzenny logotyp firmy, hasło „Your Life Style” oraz kwiaty Aura.

Zapraszamy do zakupów w Centrum Witek!
ul. Handlowców 14, Modlniczka
32-085 Modlnica
tel.: +48 12 66 23 630
fax: +48 12 66 23 624
e-mail: tapety@dywanywitek.pl
www.dywanywitek.pl, www.awitek.pl

Źródło: Benjamin Moore

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA