REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Archiwum autora  >  Spektrochem
Jak powstają Seminaria Spektrochemu?

Jak powstają Seminaria Spektrochemu? (Artykuł)

17 listopada 2016 producenci i technolodzy już po raz ósmy spotkają się w Czeladzi na Seminarium Spektrochemu. O tym, jak powstaje jedno z najważniejszych i najlepiej merytorycznie przygotowane wydarzenie branży farbiarskiej, opowiada pan Artur Pałasz, dyrektor Spektrochemu.
Patcham już w Polsce dzięki zaangażowaniu Spektrochemu

Patcham już w Polsce dzięki zaangażowaniu Spektrochemu (News)

Na polskim rynku zagościł nowy dostawca oferujący środki pomocnicze do produkcji farb - marka Patcham. Oferta producenta chemii ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich obejmuje m.in. dyspergatory, odpieniacze, regulatory napięcia powierzchniowego czy sykatywy. Dystrybucją produktów na rynku polskim zajmie się firma Torimex Chemicals Ltd.
 REKLAMA