REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Archiwum autora  >  Doris Schulz, Anna Maślanka
Axalta z farbami Plascoat na Wire 2018

Axalta z farbami Plascoat na Wire 2018 (Artykuł)

Kwiecień to miesiąc, w którym producenci farb mają sporo okazji do zaprezentowania swojej oferty. Oprócz Paint Expo w Niemczech odbywają się targi Wire 2018, na których ze swoimi farbami proszkowymi pojawi się m.in. Axalta Coating Systems.
Co pokaże Axalta na Paint Expo 2018?

Co pokaże Axalta na Paint Expo 2018? (Artykuł)

Kwiecień coraz bliżej, dlatego wielu z naszych czytelników szykuje się zapewne na najbliższe targi Paint Expo. Oto kolejna porcja podpowiedzi, co warto zobaczyć, będąc w Karlsruhe. Zdradzamy, co szykuje na swoim stoisku Axalta Coating Systems.
Najnowsze technologie na Paint Expo 2018

Najnowsze technologie na Paint Expo 2018 (Artykuł)

W dzisiejszych czasach aplikacja farb musi być nie tylko tania, ale także niezawodna, produktywna i elastyczna. Jakość powstałej w ten sposób powłoki nie może pozostawiać nic do życzenia. Technologie, które umożliwiają spełnienie tych wszystkich wymagań, zostaną zaprezentowane na przyszłorocznej wystawie Paint Expo, na której obecność zapowiedziało już 450 firm!
Wielkie plany na PaintExpo 2018

Wielkie plany na PaintExpo 2018 (Artykuł)

Mimo iż od wystawy PaintExpo upłynęło dopiero siedem miesięcy, już teraz zaobserwowano bardzo duże zainteresowanie następną edycją, zaplanowaną na rok 2018. Na początku listopada już na liście wystawców znajdowało się 170 firm z 15 różnych krajów.
Efektywność i ekologia – zapowiedzi Paint Expo 2016

Efektywność i ekologia – zapowiedzi Paint Expo 2016 (Artykuł)

Do następnej, szóstej edycji PaintExpo pozostały jeszcze cztery miesiące. Już teraz wiadomo jednak, że przyszłoroczna odsłona wydarzenia przyciągnie więcej gości i wystawców, niż którakolwiek z poprzednich. Nic dziwnego – PaintExpo to najlepsza okazja, by zapoznać się z najnowszymi technologiami z branży farbiarskiej.
Centrum Dürr w Tychach testuje procesy mycia

Centrum Dürr w Tychach testuje procesy mycia (News)

Nowe centrum testowe w Tychach RoTec Polska, przedstawiciela Dürr Ecoclean, to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na takie jednostki w Polsce. Zwłaszcza w związku z wymaganiami prawnymi, które do kwietnia 2016 nakazują całkowite wycofanie z użycia trójchloroetylenu. W nowym centrum producenci samochodów czy sprzętu przemysłowego mogą bezpłatnie przeprowadzić próby mycia części różnymi metodami, także z użyciem rozpuszczalników polarnych oraz mediów wodnych.
Nowe technologie na PaintExpo 2016

Nowe technologie na PaintExpo 2016 (Artykuł)

Zapotrzebowanie na nowe technologie w branży farbiarskiej rośnie. Możemy się więc spodziewać, że na przyszłorocznej wystawie PaintExpo 2016 na stoiskach producentów roić się będzie od nowych, innowacyjnych rozwiązań.
Farby na tworzywa sztuczne i sieciowanie – nowości na rynku

Farby na tworzywa sztuczne i sieciowanie – nowości na rynku (Artykuł)

W przypadku tworzyw sztucznych rola farb wykracza znacznie poza funkcję ochronną. Kolor, połysk, dotyk – wszystko to ma ogromne znaczenie, w końcu głównie z tworzyw sztucznych wytwarzane są przedmioty otaczające nas na co dzień. Jednocześnie kładzie się coraz większy nacisk na efektywność i ekologię. Czy farby wodorozcieńczalne są w stanie sprostać tym wymogom? Czy sieciowanie UV jest przyszłością tej branży?
Strona 1 z 212
 REKLAMA