REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Archiwum autora  >  Anna Maślanka
Prezes Axalta Coating Systems odchodzi

Prezes Axalta Coating Systems odchodzi (News)

Koncern Axalta Coating Systems ogłosił, że dotychczasowy prezes i dyrektor generalny firmy, Robert Bryant, z końcem sierpnia ustąpi ze stanowiska. Jego miejsce tymczasowo zajmie Rakesh Sachdev – niezależny dyrektor Axalty z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych w branży chemicznej.
Birla Carbon otwiera wirtualny showroom

Birla Carbon otwiera wirtualny showroom (News)

Firma Birla Carbon stworzyła pierwszy wirtualny showroom prezentujący możliwości jej pigmentów carbon black. Klienci mogą je podziwiać na wizualizacji samochodu.
Elektrownia wiatrowa BASF generuje już energię

Elektrownia wiatrowa BASF generuje już energię (News)

Hollandse Kust Zuid – budowana obecnie elektrownia wiatrowa, której współwłaścicielem jest BASF – zaczęła z powodzeniem generować energię. Prąd pochodzący z 36 zainstalowanych dotychczas wiatraków dostarczany jest do holenderskiej sieci.
Arkema przejmuje meksykańskie Polimeros Especiales

Arkema przejmuje meksykańskie Polimeros Especiales (News)

Arkema ogłosiła przejęcie producenta wodorozcieńczalnych żywic Polimeros Especiales. Transakcja pomoże jej zdobyć silną pozycję na rynku meksykańskim.
Jotun HullKeeper dostępny na całym świecie

Jotun HullKeeper dostępny na całym świecie (News)

Program HullKeeper opracowany przez norweski Jotun zakończył fazę testów i jest już oficjalnie dostępny na całym świecie. Operatorzy statków mogą z niego korzystać, by zapobiegać porastaniu kadłuba, a tym samym zaoszczędzić na paliwie.
Rusza call for papers na ECS Conference 2023

Rusza call for papers na ECS Conference 2023 (News)

To potwierdzone – po zeszłorocznej edycji online najbliższa odsłona konferencji European Coatings Show Conference odbędzie się już stacjonarnie w Norymberdze. Ruszyło przyjmowanie zgłoszeń.
Panele słoneczne na dachu fabryki Teknos

Panele słoneczne na dachu fabryki Teknos (News)

Teknos zainstalował panele słoneczne w swojej fabryce w Rajamäki w Finlandii. Pokrywając część zapotrzebowania na energię, pozwolą one ograniczyć emisję dwutlenku węgla w zakładzie nawet o 15000 kg w ciągu roku.
Hempaprime CUI 275 i niestraszna korozja pod izolacją

Hempaprime CUI 275 i niestraszna korozja pod izolacją (News)

Hempel wprowadził na rynek Hempaprime CUI 275 – nową powłokę, która ma pomóc w walce z korozją pod izolacją. Została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o elektrowniach i platformach olejowo-gazowych.
Strona 1 z 605123»
 REKLAMA