REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Wygraj Fiata 500 z Dulux

Weź udział w konkursie farb Dulux i wygraj Fiata 500! Zainspiruj się paletą Dulux Kolory Świata, która pozwala przywołać we własnym wnętrzu najpiękniejsze zakątki globu. Pokaż, co zainspirowało cię do zmiany koloru i weź udział w konkursie Podróże w kolorach Dulux.

farby dulux fiat500 konkursW konkursie Podróże w kolorach Dulux mogą wziąć udział klienci sklepów Dulux Centrum Malarskie. Do wygrania wspaniałe nagrody: dwa Fiaty 500, 3 vouchery na podróż marzeń o wartości 2000 zł każdy oraz 7 kamer GO PRO Hero! A co należy zrobić, aby zdobyć nagrodę?

Wystarczy w jednym ze 163 sklepów Dulux Centrum Malarskie kupić pięć litrów farby Dulux Kolory Świata, zachować dowód zakupu, wejść na stronę www.podrozedulux.pl i dodać zdjęcie z kolorem miejsca, które stanowi inspirację dla uczestnika. Może to być zakątek, który stanowił inspirację przy urządzaniu mieszkania, miejsce, do którego zawsze chcielibyśmy pojechać czy też takie, do którego zawsze wracamy z szybszym biciem serca.

Dulux Kolory Świata to kolekcja 81 kolorów, inspirowanych najpiękniejszymi zakątkami świata. Mamy delikatne kremowe biele rodem z Krety, tak modne obecnie w polskich wnętrzach szarości Skandynawii, kobiece fiolety i róże Prowansji czy coś, co podgrzeje atmosferę w coraz zimniejsze dni – żółcienie, czerwienie i pomarańcze, inspirowane Cejlonem, Tybetem, Andaluzją. To jeszcze nie wszystko – koniecznie sprawdźcie, który kolory lub odcienie kolorów najbardziej pasują do waszego wnętrza.

Konkurs Podróże w kolorach Dulux trwa do 30 listopada. Lista nagrodzonych w konkursie wraz z nadesłanymi przez nich zdjęciami opublikowana zostanie na stronie konkursowej 15 grudnia.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA