REKLAMA
Get Adobe Flash player

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Kalendarium

Kalendarium

Wczytuje Wydarzenia
internanopoland
InterNanoPoland 2017
Polska, Katowice
Wydarzenie już minęło. 22 czerwca 2017 - 23 czerwca 2017

Druga edycja konferencji naukowo-biznesowej InterNanoPoland jest międzynarodowym forum dla naukowców, przedsiębiorców, instytucji otoczenia biznesu oraz studentów pracujących w obszarach związanych z nanomateriałami oraz nanotechnologią.

INP2017 przedstawi najnowsze naukowe i przemysłowe osiągnięcia w dziedzinie nanotechnologii i zaawansowanych materiałów oraz umożliwi dialog pomiędzy podmiotami ze świata nauki oraz biznesu.

Druga edycja konferencji skupi się na tematyce zastosowania nauki w przemyśle, funkcjonalizacji materiałów i ich użyteczności w medycynie, nowości w dziedzinach prawno-etycznych, najnowszej aparatury badawczej oraz możliwości rozwoju projektów badawczo-rozwojowych. Program konferencji przewiduje sesje naukowo-biznesowe a także sesje poświęcone finansowaniu projektów oraz badań naukowych.

Konferencja organizowana jest przez Fundację Nanonet wraz z Miastem Katowice, Śląskim Klastrem Nano oraz Górnośląską Agencją Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. Odbędzie się ona w dniach 22-23 czerwca 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach podczas Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG 2017.

Źródło: internanopoland.com

Wydarzenie minęło.
Adres:
Międzynarodowe Centrum Kongresowe plac Sławika i Antalla 1, Katowice, 40-166 Polska
Telefon:
32 438 40 30
Strona www:
internanopoland.com/
Kontakt

FUNDACJA NANONET, NOVA TECHNOLOGIES, ŚLĄSKI KLASTER NANO
ul. Młyńska 5, 40-098 Katowice
+48 509 643 613 – Michał Macha
+48 883 777 709 – Adam Szatkowski
office@internanopoland.com

« Wróć do listy

 REKLAMA