REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Unrivaled – nowe powłoki Axalty na drewno

Axalta ogłosiła nowy program Unrivaled. Dotyczy on nowych produktów do obróbki wstępnej powierzchni drewnianych dla budownictwa.

Axalta Coating Systems UnrivaledNa program Unrivaled, który powstał z myślą o przygotowaniu powierzchni w procesie fabrycznym, składają się wysokiej jakości produkty, zapewniające wysokie walory estetyczne, jakość i wytrzymałość wykończenia. Są one przystosowane do aplikacji na różnych rodzajach sidingu.

Jak mówi Craig Lyerly, manager ds. sprzedaży w dziale Industrial Wood Coatings, nowy program zwraca uwagę na długą historię Axalty jako dostawcy lakierów dla producentów sidingu. Obecnie firma cieszy się na kolejne lata dostarczania swoich rozwiązań i ekspertyzy kolorystycznej dla wytwórców z branży budowlanej. Wade Arnold, wiceprezes oraz główny manager w Industrial Wood Coatings, dodaje, że nazwa programu nawiązuje do jakości, jaką Axalta oferuje swoim klientom (ang. unrivaled – niedościgniony).

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA