REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tikkurila wraz z dziećmi maluje bombki

Tikkurila zaprosiła dzieci do wspólnego malowania bombek. W ciągu trzech weekendów grudnia w Centrum Handlowym „Raj” w Dębicy najmłodsi mieli okazję spróbować swoich sił w malowaniu świątecznych ozdób.

Tikkurila

Fot. arch. Tikkurila

Każde dziecko mogło wyczarować bombkę swoich marzeń i zabrać ją ze sobą do domu, by zajęła honorowe miejsce na choince. Zainteresowanie akcją było ogromne i już w pierwszy weekend mali artyści oblegali stoisko Tikkurili, ustawione specjalnie w tym celu w dębickim centrum handlowym.

Fot. arch. Tikkurila

Inicjatywa miała pokazać dzieciom, że można ciekawie spędzać czas nie tylko przed komputerem lub telewizorem, ale i na kreatywnej zabawie. Zachęcała również do eksperymentów z kolorami i zwrócenia uwagi na to, jak ważne są w naszym życiu.

To nie pierwsza tego typu akcja firmy Tikkurila Polska w ostatnim czasie. W listopadzie zaprosiła ona dzieci i rodziców do wspólnego sadzenia drzew, a wcześniej zafundowała miastu Dębicy – gdzie mieści się jej siedziba – wielkoformatowy mural podkreślający znaczenie kolorów w naszym życiu od najmłodszych lat.

Fot. arch. Tikkurila

Tym razem firma stworzyła okazję do rodzinnego spędzenia czasu w świątecznej atmosferze. Gratulujemy pomysłu i życzymy dalszych udanych inicjatyw!

Fot. arch. Tikkurila

Źródło: Tikkurila Polska

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA