REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tikkurila świętuje z Finlandią 100 lat niepodległości

W przyszłym roku Finlandia świętuje 100. rocznicę odzyskania niepodległości. Tikkurila jest jednym z oficjalnych partnerów uroczystości rocznicowych – zamierza m.in. przeprowadzić badanie na temat najpopularniejszych kolorów fińskich domów oraz wypuścić na rynek specjalne jubileuszowe produkty.

Tikkurila Finlandia

Fot. arch. Tikkurila

W najbliższym czasie Tikkurila sprawdzi, które kolory domów są dziś w Finlandii najpopularniejsze. Czy Finowie obstają przy swoich ulubionych klasykach, żółtym i czerwonym? Czy jeśli chodzi o kolorystykę są bardziej konserwatywni, czy lubią eksperymentować? A może inspirują ich fińskie krajobrazy?

Odpowiedzi na te pytania firma zaprezentuje wiosną i latem przyszłego roku w broszurze „Suomalaisten talojen värit” (Fińskie Kolory Domów). Powstaną również specjalne wzorniki, zawierające ulubione kolory Finów. Aby przedstawić pełny obraz, eksperci Tikkurili sprawdzą preferencje kolorystyczne we wszystkich regionach kraju.

Prócz tego producent zamierza zaangażować się w uroczystości na inne sposoby. Przyszłorocznemu wielkiemu świętowaniu w Finlandii ma przyświecać hasło „Razem”, i taki jest też motyw specjalnej kampanii Tikkurili. W ramach niej na rynku pojawią się jubileuszowe linie farb do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Prócz tego firma przekaże farby do wykonania rocznicowych murali, zaprojektowanych i zrealizowanych przez rodzimych artystów. Malowidła takie pojawią się w różnych zakątkach kraju latem i jesienią przyszłego roku.

Źródło: Tikkurila

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA