REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Team Arkema Lalou Multi zwycięzcą Grand Prix Valdys

Lalou Roucayrol oraz jego drużyna z łodzi Multi 50 Arkema zwyciężyła w ostatniej edycji regat Grand Prix Valdys. Odbyły się one na początku września.

Team Arkema Lalou Multi Grand Prix Valdys

Fot. arch. Arkema

Rywalizacja do ostatniej chwili była zażarta, ale ostatecznie to właśnie drużyna wspierana przez Arkemę stanęła na najwyższym stopniu podium. W trakcie trwających od 1 do 8 września regat, których trasa wiodła z Roscoff do Douarnenez, zespół pokazał, że potrafi zgodnie współpracować, wykorzystując w pełni moc swojej łodzi.

Zwycięstwo to, podobnie jak triumf w Grand Prix Guyader w maju tego roku, potwierdza doskonałe parametry techniczne trimarana oraz słuszność zabiegów technicznych przeprowadzonych podczas zimowej konserwacji. Obecnie trwają intensywne przygotowania załogi i łodzi do Route du Rhum. Start już 4 listopada w Saint-Malo.

Źródło: Arkema

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA