REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Syrox – nowa linia Axalty w Europie

Axalta wprowadza w Europie nową linię produktów renowacyjnych, przeznaczoną głównie dla rynków niższego szczebla sektora samochodowego. Syrox to kompleksowy, wygodny w aplikacji system lakierniczy, którego kluczowym elementem jest wodorozcieńczalna farba bazowa do renowacji pojazdów pasażerskich.

Syrox Axalta

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Prosta aplikacja to jeden z największych atutów nowego systemu. Krycie osiągnąć można już w dwóch warstwach, do tego trzecia warstwa z efektem dekoracyjnym. Syrox wyróżnia się na tle innych produktów na rynku także dzięki doskonałemu dopasowaniu odcieni, co firma osiągnęła dzięki technologii opartej na spektrofotometrze oraz obszernej bazie formuł kolorystycznych.

Z myślą o wygodzie użytkowników Axalta wprowadziła system na rynek w nowego typu opakowaniu. Specjalna końcówka dozująca umożliwia bardzo dokładne odmierzanie ilości produktu, kontrolując niemal każdą kroplę. Wskaźnik poziomu farby informuje o tym, jak wiele jeszcze znajduje się jej w opakowaniu, a płaska nakrętka umożliwia przechowywanie lakieru do góry nogami, tak aby resztki produktu nie zalegały na dnie, niewykorzystane. W sprzedaży dostępne są także wygodne, małe butelki.

Jak zapewnia Matthias Schönberg, wiceprezes Axalty oraz prezes oddziału EMEA, Syrox to odpowiedź na głosy, które firma otrzymywała od klientów. System łączy wszystko to, na co kładą oni szczególny nacisk – wygodę użycia, wysoką jakość oraz doskonałe dopasowanie koloru.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
0%
100%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA