REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Stażyści HMG Paints

Dziewięciu młodych ludzi zakończyło właśnie swój staż w HMG Paints i rozpoczyna regularną pracę w strukturach firmy. Największy niezależny producent farb w Wielkiej Brytanii doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że młodość to nadzieja i przyszłość przemysłu farbiarskiego.

stażyści staże HMG Paints

Joe di Bartolo, jeden ze stażystów HMG Paints. Fot. arch. BCF

Steve Crossman, dyrektor ds. rozwoju, mówi, że firma HMG zawsze kładła nacisk na rozwój zawodowy swoich pracowników. Zarząd jest dumny, że dziewiątka stażystów z sukcesami ukończyła swój kurs, i liczy na ich owocną karierę w HMG. Sam Crossman rozpoczął pracę w HMG Paints w wieku 18 lat – również jako stażysta.

W czasie swojego stażu w firmie młodzi ludzie zdobywali wiedzę i umiejętności z różnych obszarów – od administracji poprzez badania i rozwój aż po produkcję. Dwaj ze stażystów, Tyrone Fox i Joe DiBartolo, wystąpili nawet na krajowej konferencji Brytyjskiej Federacji Powłok, mówiąc o znaczeniu programów staży dla przemysłu farbiarskiego.

Tyrone Fox. Fot. arch. BCF

Tyrone Fox. Fot. arch. BCF

Inny stażysta, Shannon Williams, który zdobywał doświadczenie zawodowe w dziale biznesu i administracji, mówił o tym, jak wiele korzyści przyniósł mu czas spędzony w HMG. Mógł zdobyć nowe umiejętności i doświadczenie w biznesie, a także dać solidne podstawy swojej dalszej karierze w przemyśle farbiarskim. O tym, że Williams naprawdę angażował się w swoją pracę jako stażysta, świadczy przyznana mu nagroda Pracownik Roku 2015.

Firma, która doskonale zdaje sobie sprawę, że młodzi są przyszłością branży, przyjęła już kolejną trójkę stażystów. Trwa rekrutacja, która ma wyłonić jeszcze sześć osób. My zaś liczymy, że dobry przykład HMG Paints będą naśladować i inni producenci, także w Polsce.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA