REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Standox prezentuje spektrofotometr Genius iQ

„Spektrofotometr przyszłości” – tak swoje nowe urządzenie określa marka Standox. Nowy spektrofotometr Genius iQ pozwala na wyjątkowo szybki i wygodny pomiar koloru.

Standox spektrofotometr Genius iQ

Fot. arch. Standox

Nie tak dawno pisaliśmy o nowym spektrofotometrze marki Cromax, dziś prezentujemy nowe urządzenie do pomiaru koloru opracowane przez ekspertów innej marki Axalty, Standox.

Genius iQ to wygodny w obsłudze spektrofotometr, który pozwala błyskawicznie uzyskać wynik pomiaru koloru. Dzięki połączeniu WiFi i innowacyjnemu oprogramowaniu Standowin iQ dane można natychmiast przesłać zarówno na komputer, jak i tablet czy smartfon. Urządzenie mierzy nie tylko kolor (dopasowując go do jednej z ponad 200 000 receptur), ale i efekt.

Do tego jest bardzo prosty w użytkowaniu. Lekki i mały, dzięki czemu można go obsługiwać jedną ręką, posiada również automatycznie obracający się ekran, na którym bardzo wyraźnie widać wszystkie ikony. Magnetyczne osłona otworu pomiarowego oraz stacja dokująca pozwalają natomiast na bezpieczne i wygodne jego przechowywanie, kiedy nie jest akurat używany.

Źródło: Standox

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA