REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sprzedaż Building Adhesives AkzoNobel sfinalizowana

Ogłoszona w sierpniu transakcja sprzedaży sektora Building Adhesives AkzoNobel koncernowi Sika została sfinalizowana. Oddział został sprzedany za 250 mln euro.

AkzoNobel

Fot. Wikimedia Commons

W ramach transakcji wszystkich 550 pracowników sektora Building Adhesives, podlegające mu dwa zakłady produkcyjne (w Rosendahl w Niemczech i w Damville we Francji) oraz produkty i marki przechodzą w ręce nabywcy, firmy Sika.

Sprzedaż oddziału to element nowej strategii koncernu AkzoNobel, który zamierza skupić się na produkcji i sprzedaży farb dekoracyjnych, zwłaszcza w Europie oraz obszarach rozwijających się (Azja i Ameryka Południowa).

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA