REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Śnieżka Winter Cup startuje po raz dziesiąty

Rozpoczęły się rozgrywki kolejnej edycji Śnieżka Winter Cup. Mali piłkarze będą walczyć o trofeum Śnieżki już po raz dziesiąty!

Śnieżka Winter Cup

Fot. arch. Śnieżka

Do tegorocznego turnieju, organizowanego przez LKS Igloopol Dębica oraz Śnieżkę, zgłosiło się prawie 750 zawodników. Przez cztery weekendy 10 drużyn z różnych klubów sportowych będzie walczyło o puchar na hali przy ulicy Sportowej 26 w Dębicy.

W zeszłą sobotę odbyły się rozgrywki rocznika 2009, w tę – grają ze sobą drużyny z rocznika 2008. Za tydzień, 10 grudnia, w szranki stanie rocznik 2007, a 11 grudnia – rocznik 2006. Mecze rocznika 2010 zaplanowano na styczeń przyszłego roku.

Śnieżka Winter Cup to tylko jedna z inicjatyw dębickiego producenta, która propaguje wśród dzieci miłość do sportu oraz motywuje ich do ruchu i zabawy. Dla niektórych spośród zawodników zimowy turniej to pierwszy krok do gry w największych polskich klubach sportowych.

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA