REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Śnieżka coraz wyżej na „Liście 500”

Śnieżka po raz kolejny ma powody do dumy. W tegorocznym rankingu „Lista 500” firma wypadła dużo lepiej niż w roku poprzednim.

ŚnieżkaNa ubiegłorocznej „Liście 500”, rankingu najważniejszych rodzimych firm przygotowywanym co roku przez dziennik „Rzeczpospolita”, Śnieżka zajęła 441. miejsce. W tym roku przypadła jej pozycja 410., co oznacza skok aż o 31 oczek w górę!

Firma konsekwentnie toruje sobie drogę na szczyt listy największych polskich producentów. Mimo niekorzystnych warunków ekonomicznych udaje jej się utrzymać sprzedaż na stałym, wysokim poziomie. Jeśli natomiast chodzi o zysk operacyjny za rok 2013, po dokładnym podliczeniu okazał się nawet wyższy niż oszacowano wstępnie na początku tego roku (w lutym podano wartość 57,5 mln złotych, zaś rzeczywisty zysk operacyjny wyniósł 58,8 mln zł).

„Lista 500” to najstarszy tego typu ranking polskich firm publikowany nieprzerwanie od kilkunastu lat. Tegoroczna jego edycja jest już szesnastą. Przy tworzeniu zestawienia brane są pod uwagę takie informacje jak przychody ze sprzedaży, zysk operacyjny, nakłady inwestycyjne i wielkość zatrudnienia.

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Komentarze (1)

  1. GRATULACJE!!!

    czarny
    22 maja 2014 at 10:26
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA