REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sika z nagrodą Communicator Award

Firma Sika Industry otrzymała nagrodę w 22. edycji Annual Communicator Awards. Jest to wyróżnienie przyznawane za osiągnięcia z dziedziny promocji i marketingu.

Sika Communicator Award

Fot. communicatorawards.com

Sika otrzymała nagrodę Award of Excellence za swoją działalność marketingową i komunikacyjną. Jury doceniło kampanię promocyjną jej linii SikaTack MACH.

Nagrody Communicator Awards to jedne z najważniejszych branżowych wyróżnień w dziedzinie komunikacji i marketingu. Są one przyznawane przez Academy of Interactive and Visual Arts (AIVA), kilkusetosobową organizację specjalistów z różnych dziedzin związanych z mediami.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA