REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

SeaStock Management Solution – łatwo, tanio, szybko

Jotun oferuje swoim klientom nowy, innowacyjny program, usprawniający proces napraw i konserwacji na pokładzie statków. SeaStock Management Solution gwarantuje nie tylko lepszą jakość zabezpieczeń, ale również niższe zużycie farby i krótszy czas trwania prac konserwacyjnych.

SeaStock Management Solution Jotun

Fot. arch. Jotun

SeaStock Management Solution zapewnia pełną kontrolę i zarządzanie pracami konserwacyjnymi, w tym: badanie warunków, zamówienia i logistykę, bezpośrednią komunikację z okrętami, przeglądy biznesowe i techniczne, optymalizację produktów pod kątem indywidualnych wymagań oraz szkolenia załogi. To pierwszy tego typu zestaw usług dostępny na rynku.

Jak wyjaśnia Habibe Escobar Meléndez, manager DryDock & SeaStoc Concept w firmie Jotun, naprawy i prace konserwacyjne na statku są bardzo ważne, ale wymagają czasu, doświadczenia i zaangażowania. Ponieważ często są prowadzone w trudnych warunkach, przez osoby, którym brak odpowiedniego przeszkolenia, istnieje realne ryzyko niskiej jakości zabezpieczenia (a tym samym większe prawdopodobieństwo wystąpienia korozji) oraz nadmiarowego zużycia farby. Konieczne jest więc odpowiednie zarządzanie całym procesem, aby był przeprowadzony efektywnie oraz z najlepszym możliwym efektem.

To właśnie umożliwia program SeaStock Management Solution. W ramach niego Jotun szkoli pracowników, przewiduje koszty napraw oraz ogranicza wykorzystany czas i materiały. Jak mówi Meléndez, pozwala właścicielom statków skupić się na tym, na czym znają się najlepiej – prowadzeniu swojego biznesu – zaś Jotunowi powierzyć to, na czym on z kolei zna się najlepiej, czyli zabezpieczanie statków przy użyciu wysokiej jakości rozwiązań.

Pilotażowa wersja programu została już wypróbowana przez operatora okrętów z Singapuru. Potwierdził on, że prace naprawcze i konserwacyjne stały się dużo prostsze, a zużycie materiałów spadło o 15%. Inna firma, która również miała okazję przetestować SeaStock Management Solution, DS Tankers z Niemiec, stwierdziła redukcję zużycia farby o 17%. Zachęcona, postanowiła nadal korzystać z programu i rozszerzyć go na inne swoje okręty. Program SeaStock Management Solution jest już obecnie dostępny komercyjnie.

Źródło: Jotun

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA