REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Scala Roof Paint 60 do powierzchni metalowych

W ofercie firmy Scala pojawiła się wodorozcieńczalna farba poliakrylowa do powierzchni metalowych, Roof Paint 60. Sprawdza się zarówno w zastosowaniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Roof Paints 60Farba Roof Paint 60 służy do malowania ochronnego i dekoracyjnego dachów ze stali, stali ocynkowanej i blach powlekanych, elementów z aluminium, betonu, ale również drewnianych (okna) i plastikowych (rynny). Można ją też wykorzystać do renowacji starych powłok.

Właściwości farby sprawiają, że jest to świetny wybór jeśli chodzi o powłokę na elementy zewnętrzne, w tym dachy. Farba nie pęka nawet w zmieniających się warunkach otoczenia, jest odporna na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Dostępna jest w opakowaniach 1-, 3- i 10-litrowych, w pięciu wybranych kolorach: zielonym (RAL 6020), szaro-grafitowym (RAL 7024), czerwonym tlenkowym (RAL 3009), brązowym (RAL 8017) i grafitowo-czarnym (RAL 9004).

Źródło: Scala

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA