REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

San Marco Unimarc Hobby na domowe malowanie

Jeśli malowanie to twoje hobby, na pewno zainteresuje cię nowość od firmy San Marco. Wodorozcieńczalna farba Unimarc Hobby – idealna na drobne domowe prace malarskie.

San Marco Unimarc Hobby

Fot. San Marco

Unimarc Hobby to wodorozcieńczalna farba akrylowa, która swój trwały kolor zawdzięcza opalizującym, odpornym na światło pigmentom. Specjalna formuła gwarantuje wysoką odporność (również na warunki atmosferyczne) i bardzo dobrą adhezję farby na różnych podłożach.

Produkt jest łatwy w aplikacji, idealny do celów dekoracyjnych i drobnych projektów malarskich. Dostępna jest w małych, poręcznych puszkach, w różnych odcieniach.

Źródło: San Marco

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA