REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Primacol Lowlanders i ośmiorniczki dla wcześniaków

Zawodnicy drużyny futbolu amerykańskiego Primacol Lowlanders przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji „Ośmiorniczki dla wcześniaków”. Na jeden dzień zamienili męskie potyczki na boisku na… szydełkowanie.

Primacol Lowlanders ośmiorniczki dla wcześniaków

Fot. Primacol Lowlanders / facebook.com

Wykonane z włóczki ośmorniczki odgrywają ważną rolę w leczeniu i prawidłowym rozwoju wcześniaków, przypominają im bowiem pępowinę. Ponadto odciągają ich uwagę od sprzętu medycznego, którym nie powinny się bawić.

Pomoc w akcji w Białymstoku zaoferowało grono wolontariuszy, w tym również zawodnicy drużyny Primacol Lowlander (której sponsorem tytularnym jest Unicell Poland, właściciel marki farb Primacol). Tym samym panowie udowodnili, że choć na co dzień zajmują się twardym męskim sportem, mają również wrażliwe serca i wiele chęci pomocy najmłodszym. Wykonane przez nich ośmiorniczki trafiły do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Źródło: bialystok.jard.pl, facebook.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA