REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Polska chemia budowlana – raport już dostępny

Raport PMR dotyczący rynku chemii budowlanej w Polsce jest już dostępny – można go zamówić na stronie firmy. Oprócz szczegółowej analizy obecnej sytuacji na rynku zawiera on również prognozy na najbliższe pięć lat.

chemia budowlana

Fot. arch. PMR

O raporcie, zatytułowanym Rynek chemii budowlanej w Polsce 2016. Analiza rynku i prognozy rozwoju na lata 2016-2021, pisaliśmy dwa tygodnie temu. Obecnie raport jest już dostępny. Poruszone w nim zagadnienia to m.in. główni producenci i czołowe marki chemii budowlanej wykorzystywanej przez polskich wykonawców, czynniki jakimi kierują się klienci przy wyborze produktów, główne kanały dystrybucji, wartość i wielkość polskiego rynku chemii budowlanej oraz jego struktura, a także nowatorskie rozwiązania stosowane w ostatnim czasie w Polsce.

Raport stanowi użyteczne narzędzie do wytwórców chemii budowlanej, którzy mogą wykorzystać zamieszczone w nim informacje do opracowania strategii rozwoju firmy. Prognozy analityków PMR pozwolą zaś dostosować się do prawdopodobnego kierunku rozwoju polskiego rynku. Raport dostępny jest w wersji polskiej i angielskiej, można go zamówić na stronie PMR. Cena wynosi 1900 € + VAT w licencji dla jednego użytkownika.

Źródło: PMR

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA