REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Pierwszy pigment linii eXpand! BASF

Firma BASF wprowadziła do sprzedaży pierwszy pigment nowej linii eXpand! Jest to produkt typu stir-in do zastosowania w lakierach samochodowych, gwarantujący niezwykłą głębię koloru i blask.

pigment eXpand! BASF

Paul Verhoeven. Fot. arch. BASF

eXpand! Red (EH 3427), wprowadzony na rynek pod szyldem marki Colors & Effects, to pierwszy efekt współpracy między BASF i Landa Labs, rozpoczętej w ubiegłym roku. Inicjuje on również nową linię pigmentów eXpand! Jak mówi Paul Verhoeven, lider biznesowy linii w BASF:

Bardzo się cieszymy, że możemy zaprezentować naszym klientom pierwszy pigment nowej linii eXpand! Wprowadzając go na rynek, potwierdzamy raz jeszcze nasze zaangażowanie w tworzenie rewolucyjnej generacji pigmentów Colors & Effects, która doskonale spełnia wymagania branży samochodowej.

Pigment ten charakteryzuje się piękną czerwoną barwą z domieszką niebieskiego. Jest transparentny, ale równocześnie ma dużą siłę barwienia, dzięki czemu w efekcie otrzymujemy bardzo intensywny odcień. Dzięki niewielkim cząstkom jest łatwo dyspergowalny, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze w porównaniu z tradycyjnymi metodami wykorzystującymi mielenie.

Nowy produkt miał swoją premierę na targach American Coatings Show (ACS) w Indianapolis w dniach 10-12 kwietnia. Podczas wydarzenia firma BASF zaprezentowała również inne koloranty, m.in. Exterior Dragon Gold EH 0907, piękny, zielono-złoty półtransparentny pigment do zastosowania w branży samochodowej, a także lotniczej, budowlanej, farb proszkowych oraz elektroniki konsumenckiej.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA