REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Pani Blandings wybiera kolory farb


Jeśli wydaje wam się, że pół wieku temu kolorystyka farb nie sprawiała jeszcze tylu problemów, mylicie się! Oto dowód – pani Blandings w filmie „Mr Blandings Builds His Dream House” z roku 1948...

…ma bardzo sprecyzowane wymagania, jeśli chodzi o odcienie ścian w jej domu. Wykonawca jednak – jak to facet – reprezentuje bardziej trzeźwe podejście do koloru.

Tak, to fakt – ta grafika aktualna była nie tylko 70 lat temu, ale i przed tysiącami lat. To sprawka ewolucji… i niestety musimy z tym żyć :)

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA