REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Okno w odcieniu samochodu – nowa paleta Awilux Polska

Minęły już czasy, kiedy okna mogły być wyłącznie białe lub w kolorze drewna. Awilux Polska oferuje nową paletę AutomotiveFinish – czyli ramy okienne w odcieniach, które przeważnie widujemy na… samochodach.

Awilux Polska AutomotiveFinish

Fot. arch. Awilux Polska

Firma Schüco, z której technologii korzysta Awilux, zaprosiła do współpracy przy tej palecie kilka firm motoryzacyjnych. Tak powstał niezwykły zestaw barw z palety RAL, odwzorowujących najpopularniejsze metaliczne odcienie karoserii samochodowych.

Awilux Polska paleta AutomotiveFinish

Fot. arch. Awilux Polska

W palecie AutomotiveFinish znalazło się 11 kolorów zewnętrznych i 2 stosowane tylko na powierzchniach wewnętrznych. Mogą one pięknie komponować się z wystrojem domu lub z wyglądem elewacji. To kolorystyka wyrazista i oryginalna, która natychmiast przykuwa uwagę.

Powłoki w samochodowych odcieniach są prócz tego bardzo trwałe. Wykazują wysoką odporność na zmiany temperatury i nasłonecznienie, nawet w przypadku ciemnych odcieni, są także odporne na zarysowania. Wytrzymałość okien PVC z powłokami AutomotiveFinish jest zbliżona do wytrzymałości aluminium.

Samochodowe kolory okien mogą się okazać dodatkową atrakcją dla dzieci. Pobudzą one ich wyobraźnię i przywiodą skojarzenia z ich ulubionymi zabawkami i bajkami o samochodzikach.

Źródło: Awilux Polska

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA