Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Oferty pracy

Malarz

Weagree

Data dodania: 05/08/2014
Data wygaśnięcia: 02/09/2017
Miejsce pracy: Paal-Beringen, zagranica
Forma zatrudnienia: pełny etat

 WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji

Lakiernik proszkowy

Miejsce pracy: Paal-Beringen
Nr ref: MLP/08/17

 Opis stanowiska:

  • Praca na hali polegająca na piaskowaniu/usuwaniu lakieru z elementów metalowych.
  • Kontrola natryskiwanego materiału: kontrolowanie stanu powierzchni i czystości wymaganej dla dobrej przyczepności warstwy lakieru oraz przeróbka błędów.
  • Instalowanie, obsługa i utrzymanie sprzętu natryskowego (kabina natryskowa i narzędzia)
  • Pomoc w przykrywaniu farbą dawnego ciemnego koloru elementów stalowych w ramach przygotowań do malowania.
  • Rejestracja zmian stanu inwentarza wszystkich proszków/farb i materiałów z lakierni.
  • Ustawianie właściwego czasu komory i temperatury (osuszanie polakierowanych elementów).

 Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Własne auto - jako atut.
  • Umiejętność organizacji własnej pracy, samodzielność.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę na długi okres.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Gwarantowane 35 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.
  • Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: info@weegree.com

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )

Oferty pracy związane branżą malarską można dodawać bezpłatnie. Dane kontaktowe przy dodawaniu ofert pracy pozostają do wiadomości redakcji i mogą być wykorzystane tylko do weryfikacji dodanej oferty.