Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Oferty pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Sempre Farby Sp. z o.o.

Data dodania: 18/07/2014
Data wygaśnięcia: 05/05/2017
Miejsce pracy: Lublin, woj. lubelskie
Forma zatrudnienia: pełny etat

Sempre Farby producent materiałów dla budownictwa, farb, tynków i systemów ociepleń poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • realizacja planów sprzedaży,
  • przygotowanie ofert i negocjacje handlowe,
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie współpracy z dotychczasowymi klientami,
  • współpraca z architektami oraz konserwatorami zabytków,
  • monitorowanie informacji dotyczących rynku i działań konkurencji.

Wymagania:
  • dyspozycyjność,
  • doświadczenie w branży budowlanej,
  • wykształcenie min. średnie,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych.

 Firma oferuje:
  • umowę o pracę,
  • motywacyjny system wynagrodzenia,
  • samochód służbowy i telefon,
  • pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie drogą elektroniczną Listu motywacyjnego i CV ze zdjęciem na adres: info@semprefarby.pl

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 1997 nr 133, poz. 883)".

Oferty pracy związane branżą malarską można dodawać bezpłatnie. Dane kontaktowe przy dodawaniu ofert pracy pozostają do wiadomości redakcji i mogą być wykorzystane tylko do weryfikacji dodanej oferty.