Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Oferty pracy

Lakiernik – Branża Kolejowa

Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o.

Data dodania: 30/01/2014
Data wygaśnięcia: 16/10/2018
Miejsce pracy: Wrocław, woj. dolnośląskie
Forma zatrudnienia: pełny etat

Jako światowy lider w dziedzinie technologii dla zastosowań kolejowych, Bombardier Transportation posiada największą ofertę produktową w branży kolejowej i dostarcza innowacyjne wyroby oraz usługi, które wyznaczają nowe standardy w zakresie zrównoważonego transportu. Technologie Bombardier ECO4 oparte na czterech filarach – energii, wydajności, gospodarce  i ekologii – są energooszczędne, chronią środowisko i pomagają w kompleksowy sposób zwiększyć efektywność ruchu pociągów. Centrala Bombardier Transportation mieści się w Berlinie, a Klienci firmy reprezentują bardzo zróżnicowane segmenty rynkowe. Wyroby i usługi firmy dostarczono do ponad 60 krajów, a ponad 100 000 pojazdów produkcji Bombardier jest obecnie eksploatowanych na całym świecie.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Lakiernik

Miejsce pracy: Wrocław

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Doświadczenie w malowaniu dużych powierzchni (mile widziane doświadczenie w malowaniu konstrukcji stalowych) za pomocą wałków, pędzli, pistoletów puszkowych
  • Wiedza z zakresu niezgodności lakierniczych i umiejętność dokonywania samokontroli
  • Znajomość narzędzi pomiarowych oraz umiejętność ich wykorzystania w procesie malowania
  • Znajomość procesów lakierniczych
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
  • Chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

Od Kandydata oczekujemy:

  • Umiejętności przygotowania farb do malowania na podstawie danych technologicznych
  • Doświadczenia w malowaniu podstawowymi technikami natryskowymi (natrysk hydrodynamiczny i pneumatyczny), farbami podkładowymi i nawierzchniowymi, z wykorzystaniem agregatów malarskich
  • Wiedzy odnośnie doboru prawidłowego papieru ściernego  oraz umiejętności szlifowania ręcznego
  • Znajomości podstaw rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Udział w projektach mających na celu usprawnienie rozwiązań, z których codziennie korzystają miliony osób na całym świecie
  • Pracę z wysokiej klasy specjalistami oraz aktywny wpływ na swój rozwój i plan szkoleń
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie posiłków, dofinansowanie na święta, dofinansowanie do wypoczynku letniego)

Ważne jest dla nas, aby nasi ludzie odnajdywali co dnia nowe inspiracje i motywacje
do rozwoju. Każda aplikacja jest przez nas indywidualnie rozpatrywana.

Jeśli nasza oferta wzbudziła Pani/ Pana zainteresowanie - zapraszamy do przesłania CV.
info.recepcja@pl.transport.bombardier.com

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 133, poz. 883 z póź. zm.)".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferty pracy związane branżą malarską można dodawać bezpłatnie. Dane kontaktowe przy dodawaniu ofert pracy pozostają do wiadomości redakcji i mogą być wykorzystane tylko do weryfikacji dodanej oferty.