Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Oferty pracy

Malarz

Brasco Recruitment

Data dodania: 23/05/2019
Data wygaśnięcia: 21/06/2019
Miejsce pracy: Niemcy, zagranica
Forma zatrudnienia: pełny etat

Agencja Brasco Sp Jawna PILNIE poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku:

Malarz

Miejsce pracy: Niemcy
Nr referencyjny: ML-DE/0519/PR

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie i obróbka wstępna elewacji zewnętrznych i wewnętrznych pod malowanie;
  • malowanie powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych różnymi rodzajami farb.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie zawodowe;
  • doświadczenie w pracy min. 3 lata;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • prawo jazdy kat B;
  • mile widziany własny samochód do dyspozycji.

Oferujemy:

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony;
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 11,50 EUR brutto/godzinę + 30,00 EUR netto dieta dzienna;
  • pracownik, który przyjedzie własnym autem otrzyma jednorazową kwotę 50,00 EUR oraz regularną kilometrówkę 10,00 EUR netto za każdy dzień pracy;
  • odzież robocza wysokiej jakości;
  • zestaw profesjonalnych narzędzi.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV.

W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: ML-DE/0419/PR

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Brasco Sp. Jawna
ul. Zaparkowa 1, 42-400 Zawiercie
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577
mail: info(at)brascorecruitment.pl

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochrone danych osobowych, z Dz. U. z 2002 r. Nr 101, Poz. 926 ze zm.).
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Oferty pracy związane branżą malarską można dodawać bezpłatnie. Dane kontaktowe przy dodawaniu ofert pracy pozostają do wiadomości redakcji i mogą być wykorzystane tylko do weryfikacji dodanej oferty.