Get Adobe Flash player

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Oferty pracy

Malarz Proszkowy

Gipo

Data dodania: 12/06/2018
Data wygaśnięcia: 11/07/2018
Miejsce pracy: Koszalin, woj. zachodniopomorskie
Forma zatrudnienia: pełny etat

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Odpowiadając na potrzeby Klienta oferujemy rozwiązania optymalizujące produkcję oraz kompleksowe systemy transportu wewnętrznego. Skupiamy się na jakości i jesteśmy dumni z zapewniania usług na wysokim poziomie. Nasze maszyny mają zapewnić oszczędność czasu oraz ograniczyć koszty produkcji i ułatwić pracę ludziom. Muszą być bezpieczne i przyjazne dla użytkownika. Nasze priorytety to niezawodność naszych produktów oraz rozwiązań

W chwili obecnej poszukujemy kandydata na stanowisko:

MALARZ PROSZKOWY

Miejsce pracy: Koszalin

Opis stanowiska:
  • przygotowanie detali do malowania
  • malowanie detali farbą proszkową
  • praca zmianowa
Wymagania:
  • praktyczne doświadczenie w malowaniu proszkowym
  • dokładność, sumienność, zaangażowanie
  • motywacja do pracy
Oferujemy:
  • szkolenie stanowiskowe
  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia kwalifikacji zawodowych
  • bezpłatny pakiet opieki medycznej oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj lub mailem na adres:
ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ: www.gipo.eu

Proszę o zawarcie w CV zgód o następującej treści:

*„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez GIPO Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie przy ul. Bohaterów Warszawy 35 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji”
*„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez GIPO Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie przy ul. Bohaterów Warszawy 35 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska” - jeśli wyraża Pani/Pan również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji

Oferty pracy związane branżą malarską można dodawać bezpłatnie. Dane kontaktowe przy dodawaniu ofert pracy pozostają do wiadomości redakcji i mogą być wykorzystane tylko do weryfikacji dodanej oferty.