Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Oferty pracy

Technolog Produkcji Farb

Polifarb Kalisz

Data dodania: 21/03/2018
Data wygaśnięcia: 19/04/2018
Miejsce pracy: Kalisz, woj. wielkopolskie
Forma zatrudnienia: pełny etat

Polifarb Kalisz S.A jest od kilkudziesięciu lat na polskim rynku chemicznym. Specjalizujemy się w produkcji farb ciekłych nawierzchniowych, proszkowych, antykorozyjnych, oraz dekoracyjnych do ścian i sufitów.

 Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kalisz

Zadania:

  • opracowanie nowych wyrobów
  • nadzór nad jakością produkcji
  • prowadzeniu prób technologicznych
  • doskonalenie procesów technologicznych
  • prowadzenie dokumentacji technologicznej
  • kierowanie pracą zespołu pracowników, organizacja pracy produkcji
  • nadzór nad stanem maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
  • znajomość produkcji chemicznej i zasad bezpieczeństwa technicznego
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • stałe wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub na adres: sekretariat(@)polifarb.kalisz.pl

Oferty pracy związane branżą malarską można dodawać bezpłatnie. Dane kontaktowe przy dodawaniu ofert pracy pozostają do wiadomości redakcji i mogą być wykorzystane tylko do weryfikacji dodanej oferty.