Get Adobe Flash player

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Oferty pracy

Lakiernik meblowy

Princess Yachts

Data dodania: 10/01/2018
Data wygaśnięcia: 29/01/2018
Miejsce pracy: Plymouth, Wielka Brytania, zagranica
Forma zatrudnienia: pełny etat

Agencja pośrednictwa pracy Brasco poszukuje dla swojego klienta – dużej stoczni luksusowych jachtów Princess Yachts mającego siedzibę w Plymouth w Wielkiej Brytanii kandydatów na stanowisko

(Paint Sprayer) - 19.00 GBP/H

Numer Referencyjny: PS/1217/PR
Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

Ilość wakatów: 50
Miejsce pracy: Plymouth, Wielka Brytania
Nr referencyjny: PS/1217/PR

Oferujemy:

  • stałą, stabilną pracę w firmie będącej liderem w produkcji luksusowych jachtów na świecie
  • wynagrodzenie brutto: 19.00 GBP /na godzinę
  • zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, opłacone przez niego na okres 1/2 roku
  • zapewniona odzież robocza + narzędzia

Obowiązki:

  • przygotowanie drewna i elementów drewnopodobnych do lakierowania (szlifowanie, szpachlowanie, impregnacja drewna itp.)
  • dozowanie składników lakierniczych, nakładanie powłok lakierniczych
  • lakierowanie, olejowanie, woskowanie elementów z drewna
  • kontrola jakości wykonanego wyrobu

Wymagania:

  • umiejętność dozowania składników lakierniczych, nakładania powłok lakierniczych
  • wiedza z zakresu prac lakierniczych, oraz umiejętność obsługi urządzeń lakierniczych
  • samodzielność w pracy
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • niekaralność
Spotkanie z pracodawcą brytyjskim oraz testy praktyczne odbędą się w miejscowości - SŁUPSK w dniach 20-21 stycznia 2018r

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV klikając na przycisk APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: PS/1217/PR

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Brasco S.C.
ul. Zaparkowa 1, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280

Tel kom 1: 664 369 317
Tel kom 2: 881 471 067
Nr. certyfikatu: 6577
mail: info@brascorecruitment.pl

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochrone danych osobowych, z Dz. U. z 2002 r. Nr 101, Poz. 926 ze zm.).
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Oferty pracy związane branżą malarską można dodawać bezpłatnie. Dane kontaktowe przy dodawaniu ofert pracy pozostają do wiadomości redakcji i mogą być wykorzystane tylko do weryfikacji dodanej oferty.