REKLAMA
Get Adobe Flash player

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Oferty pracy

Zbrojarz samochodowy

AUTO PAINT SP. Z O.O.

Data dodania: 10/01/2018
Data wygaśnięcia: 04/02/2018
Miejsce pracy: Warszawa, woj. mazowieckie
Forma zatrudnienia: pełny etat

Serwis samochodowy Auto Paint Sp. z o. o. zajmuje się naprawami pokolizyjnymi motocykli, samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony: naprawy mechaniczne, blacharskie, lakiernicze.

Obecnie poszukujemy dwóch osób na stanowisko:

Zbrojarz samochodowy

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

Do obowiązków na stanowisku należy rozłożenie i przygotowanie samochodu do prac lakierniczych i/lub blacharskich, sporządzenie listy uszkodzonych elementów montażowych oraz złożenie wszystkich części po zakończeniu lakierowania, przygotowanie auta do wydania.

Idealny kandydat powinien posiadać wiele zalet, nam jednak wystarczy:

  • znajomość budowy samochodów, umiejętność rozmontowania części mocowanych na spinki montażowe
  • sumienność
  • dokładność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Kartę Benefit
  • Szkolenia branżowe
  • Wynagrodzenie do 4000zł, zależne od jakości wykonywanej pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Auto Paint Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Auto Paint Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prymasa Tysiąclecia 83. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.


Oferty pracy związane branżą malarską można dodawać bezpłatnie. Dane kontaktowe przy dodawaniu ofert pracy pozostają do wiadomości redakcji i mogą być wykorzystane tylko do weryfikacji dodanej oferty.

 REKLAMA