Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Oferty pracy

DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY DS. SPRZEDAŻY LAKIERÓW SAMOCHODOWYCH

Helios Polska Sp. z o.o.

Data dodania: 14/11/2017
Data wygaśnięcia: 31/12/2017
Miejsce pracy: woj. pomorskie
Forma zatrudnienia: pełny etat

Firma Helios Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, należąca do Grupy HELIOS ze Słowenii, renomowanego producenta farb, lakierów, żywic syntetycznych i klejów aktualnie poszukuje osób z całej Polski na stanowisko:

Zadania realizowane na stanowisku pracy:

          aktywne pozyskiwanie nowych klientów;

          podtrzymywanie relacji handlowych z dotychczasowymi klientami;

         realizacja planów sprzedaży;

         bieżące monitorowanie rynku i działań konkurencji;

         przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej dla klientów;

          zapewnienie klientom wsparcia technicznego;

Wymagania:

          doświadczenie zawodowe na rynku B2B;

          mile widziana znajomość branży lakiernictwa samochodowego;

          dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie;

          zaangażowanie i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań;

          komunikatywność i umiejętność budowania dobrych i trwałych relacji z klientami;

          dobra organizacja pracy własnej;

          miel widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

          prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

          pracę w renomowanym międzynarodowym koncernie,

          możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

          atrakcyjne wynagrodzenie,

          niezbędne narzędzia pracy.

Aplikacje (CV + list motywacyjny wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych), prosimy składać w ciągu 4 tygodni, od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia na e – mail: helios@heliospolska.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Oferty pracy związane branżą malarską można dodawać bezpłatnie. Dane kontaktowe przy dodawaniu ofert pracy pozostają do wiadomości redakcji i mogą być wykorzystane tylko do weryfikacji dodanej oferty.