Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Oferty pracy

Lakiernik

Klimat Solec Sp. z o.o.

Data dodania: 19/05/2017
Data wygaśnięcia: 19/06/2017
Miejsce pracy: Solec Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie
Forma zatrudnienia: pełny etat

Klimat Solec jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą kompleksowe wykonawstwo w zakresie instalacji sanitarnych (wentylacja, klimatyzacja, centralne ogrzewanie). Klimat Solec zajmuje się również produkcją pełnej gamy elementów wentylacyjnych i oddymiających, które sprzedawane są pod marką Klimat Pro. Firma działa na terenie całego kraju.

LAKIERNIK
Miejsce pracy: Solec Kujawski
Nr ref. 62PJ

Obowiązki:

-lakierowanie na mokro (Airmix w osłonie powietrza, pistolet kubełkowy),
-przygotowanie powierzchni pod lakierowanie,
-przygotowanie lakierów, oraz ustalanie proporcji farb,
-dokonywanie pomiarów oraz ocena grubości powłok lakierniczych,
-ocena błędów oraz ustalanie sposobów ich korekty.

Wymagania:

-doświadczenie na podobnym stanowisku,
-znajomość procesów lakierniczych,
-znajomość obsługi sprzętu malarskiego oraz elektronarzędzi,
-umiejętność przygotowania farb i lakierów na podstawie danych technologicznych.

Oferujemy:

-pełne zatrudnienie na umowę o prace,
-wynagrodzenia wypłacane w terminie,
-szkolenia, możliwość awansu,
-profesjonalne narzędzia pracy.

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

Email: rekrutacja@klimat-solec.pl

Oferty pracy związane branżą malarską można dodawać bezpłatnie. Dane kontaktowe przy dodawaniu ofert pracy pozostają do wiadomości redakcji i mogą być wykorzystane tylko do weryfikacji dodanej oferty.