Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Oferty pracy

Lakiernik samochodowy

Zeitmann

Data dodania: 10/04/2016
Data wygaśnięcia: 16/08/2017
Miejsce pracy: Niemcy, zagranica
Forma zatrudnienia: pełny etat

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta, firmy produkującej części samochodowe, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Lakiernik samochodowy (Niemcy)

Miejsce pracy: Niemcy, Stuttgart

Obowiązki:

  • przygotowywanie elementów karoserii do lakierowania poprzez użycie odpowiednich narzędzi oraz środków
  • szpachlowanie, korekta nierówności, szlifowanie, podkład
  • przygotowywanie farb
  • lakierowanie elementów przy pomocy pistoletu
  • kontrola jakości lakierowanych elementów

Wymagania:

  • gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy
  • doświadczenie w pracy jako lakiernik samochodowy
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • precyzja i dokładność w nanoszeniu powłoki lakierniczej
  • samodzielność w działaniu
  • czynne prawo jazdy kategorii B i własny samochód (mile widziane - kandydaci spełniający ten warunek będą brani pod uwagę w pierwszej kolejności)

Oferujemy:

  • pracę od zaraz w znanej niemieckiej firmie
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach - umowa z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (wypłacane w systemie tygodniowym)
  • dobre warunki mieszkaniowe zapewnione przez pracodawcę
  • składki i podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • możliwość uzgodnienia terminu zjazdu do Polski
  • długoterminowe zatrudnienie
  • wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowy
  • nigdy nie pobieramy opłat za pośrednictwo pracy
  • ubezpieczenie

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.

Oferty pracy związane branżą malarską można dodawać bezpłatnie. Dane kontaktowe przy dodawaniu ofert pracy pozostają do wiadomości redakcji i mogą być wykorzystane tylko do weryfikacji dodanej oferty.