Get Adobe Flash player

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Oferty pracy

Lakiernik samochodowy

Zeitmann

Data dodania: 10/04/2016
Data wygaśnięcia: 11/02/2018
Miejsce pracy: Isny im Allgau, Niemcy, zagranica
Forma zatrudnienia: pełny etat

Zeitmann jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Przede wszystkim jednak jest firmą godną zaufania. Co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Pomagamy również kandydatom szukającym zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych. Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Lakiernik samochodowy (Niemcy)

Miejsce pracy: Niemcy, Isny im Allgau
Wynagrodzenie: 1800 euro, darmowe mieszkanie
Obowiązki:
  • przygotowanie powierzchni do lakierowania
  • lakierowanie elementów nowych samochodów (prace kosmetyczne przy zarysowaniach powstałych przy transporcie)
  • renowacja starych samochodów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku lakiernika samochodowego
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – ok. 1800€ netto/ miesiąc przy 160h (przy I klasie podatkowej)
  • brak "Zeitkonta" – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
  • samochód służbowy do dyspozycji
  • zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach - umowa z niemieckim pracodawcą
  • składki i podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
  • ubezpieczenie w Niemczech
  • pracodawca zapewnia i opłaca mieszkanie (pokoje 1-2 osobowe)
  • możliwość pobierania zaliczek
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy
  • wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech
  • możliwość uzgodnienia terminu zjazdu do Polski
  • nigdy nie pobieramy opłat za pośrednictwo pracy

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.

Oferty pracy związane branżą malarską można dodawać bezpłatnie. Dane kontaktowe przy dodawaniu ofert pracy pozostają do wiadomości redakcji i mogą być wykorzystane tylko do weryfikacji dodanej oferty.