Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Oferty pracy

Technolog

Midroc Alucrom

Data dodania: 15/02/2015
Data wygaśnięcia: 17/06/2017
Miejsce pracy: Wrocław, woj. dolnośląskie
Forma zatrudnienia: pełny etat

Jesteśmy częścią szwedzkiej firmy Midroc Alucrom z siedzibą w Goteborgu. Wspólnie należymy także do koncernu Midroc Group skupiającego firmy z branży produkcji, zarządzania projektami, nieruchomości i innowacji technologicznych. Zajmujemy się obróbką oraz zabezpieczeniem antykorozyjnym wielkogabarytowych powierzchni stalowych na potrzeby przemysłu.

Naszym priorytetem jest jakość!

Dołącz do Nas!

Technolog

Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Byków (pow. wrocławski)
Region: dolnośląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za utrzymanie ciągłości produkcji oraz optymalizację jej kosztów, zarządzanie bazą wiedzy dotyczącą technologii produkcyjnych oraz zapewnienie dostępności i sprawności urządzeń oraz wyposażenia produkcyjnego.

Opis stanowiska:

  • Kompletowanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej (systemy lakiernicze, normatywy czasu i materiału, instrukcje stanowiskowe i inne wymagane w procesach)
  • Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych poprzez ulepszanie procedur pracy, narzędzi oraz zabezpieczeń
  • Sprawne wdrażanie procesów produkcyjnych dla nowych detali oraz systemów lakierowania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesów lakierniczych
  • Znajomość zagadnień LEAN
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wysoką samodzielność na stanowisku
  • Pakiet socjalny (pakiet medyczny, kartę sportową, wczasy pod gruszą, bony na święta)
  • Naukę języka angielskiego
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres anna.kaczmarek@midroc.pl i dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Oferty pracy związane branżą malarską można dodawać bezpłatnie. Dane kontaktowe przy dodawaniu ofert pracy pozostają do wiadomości redakcji i mogą być wykorzystane tylko do weryfikacji dodanej oferty.