Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Oferty pracy

Lakiernik

Midroc Alucrom

Data dodania: 15/02/2015
Data wygaśnięcia: 28/04/2017
Miejsce pracy: Byków, woj. dolnośląskie
Forma zatrudnienia: pełny etat

MIDROC ALUCROM

Jesteśmy częścią szwedzkiej firmy Midroc Alucrom z siedzibą w Goteborgu. Wspólnie należymy także do koncernu Midroc Group skupiającego firmy z branży produkcji, zarządzania projektami, nieruchomości i innowacji technologicznych. Zajmujemy się obróbką oraz zabezpieczeniem antykorozyjnym wielkogabarytowych powierzchni stalowych na potrzeby przemysłu.

Naszym priorytetem jest jakość!

Dołącz do Nas!

W związku z dynamicznym rozwojem i dodatkowymi zleceniami poszukujemy odpowiednich Kandydatów na stanowisko:

LAKIERNIK

 Miejsce pracy: Byków (pow. wrocławski)
Region: dolnośląskie

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie elementów do lakierowania (odtłuszczanie, maskowanie, zawieszanie, odmuch detali, itp.)
  • Lakierowanie stalowych elementów wielkogabarytowych wg określonego systemu lakierniczego i technologii
  • Wizualna kontrola przeprowadzonego procesu

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości procesów lakierniczych, umiejętności dozowania i nakładania powłok lakierniczych
  • Mile widziana podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Dyspozycyjności, umożliwiającej pracę w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w nowoczesnej organizacji
  • Możliwość stałego doskonalenia zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (podstawa plus premia)
  • Pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, program sportowy)
  • Partycypowanie w kosztach relokacji
  • Możliwość czasowych wyjazdów na kontrakty do Szwecji po 6 miesiącach pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres: anna.kaczmarek@midroc.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Alucrom sp. z o.o. zwanej dalej „spółka”, moich danych osobowych przekazanych w trakcie rekrutacji, dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 Nr. 101 poz. 926 j.t., z pózn. zm). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w tym samym zakresie również w przyszłości w tym samym celu. Oświadczam, że jestem świadomy prawa do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania ww. danych. Moje dane osobowe przekazałem spółce dobrowolnie.”

Oferty pracy związane branżą malarską można dodawać bezpłatnie. Dane kontaktowe przy dodawaniu ofert pracy pozostają do wiadomości redakcji i mogą być wykorzystane tylko do weryfikacji dodanej oferty.