Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Oferty pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. rynku tradycyjnego

Unicell Poland Sp. z o.o.

Data dodania: 21/12/2014
Data wygaśnięcia: 11/05/2017
Miejsce pracy: Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
Forma zatrudnienia: pełny etat

Firma Unicell Poland Sp. z o.o. producent klei, farb, impregnatów, systemu dekoracji ścian Primacol Decorative, obecna na polskim rynku od 1998 r. zatrudni pracowników na stanowisko:

Region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • rozwój sprzedaży na powierzonym terenie
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i produktów
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • koordynacja działań promocyjnych
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych i pozytywnych relacji z Klientami

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • wskazana znajomość rynku tradycyjnego w branży farb i chemii budowlanej
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z Klientami
  • ambicja, upór, zaangażowanie
  • skuteczność w działaniu, orientacja na wynik
  • łatwość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia podzielone na część stałą i zmienną
  • ambitną, pełną wyzwań pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet)

CV prosimy przesłać  klikając w przycisk aplikowania lub na adres unicell(at)unicell.com.pl.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

 Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Oferty pracy związane branżą malarską można dodawać bezpłatnie. Dane kontaktowe przy dodawaniu ofert pracy pozostają do wiadomości redakcji i mogą być wykorzystane tylko do weryfikacji dodanej oferty.