REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy Brand Manager EMEA Cromax

Od 1 stycznia 2015 marka Cromax ma nowego Brand Managera w rejonie EMEA. Funkcję tę objął Dries Van den Bergh.

Cromax

Dries Van den Bergh. Fot. arch. Cromax

Wcześniej Van den Bergh pełnił różne funkcje w Axalta Coating Systems, firmie-matce marki Cromax. Przez długi czas był członkiem zespołu ds. marketingu kolorystycznego i koordynatorem informacji kolorystycznej, następnie przedstawicielem na rynki EMEA ds. globalnej bazy danych kolorystycznych oraz kierownikiem ds. kolorystycznych w Belgii. Do niedawna zajmował stanowisko managera ds. sprzedaży w Belgii.

Van den Bergh wyraził radość, że przejmuje ster w tak ważnym dla marki momencie. Obecnie zmienia ona swój wizerunek, a także dąży do rozszerzenia swojej oferty produktów i usług, opierając się na wypracowanych przez lata solidnych fundamentach – wysokiej jakości, wydajnych i łatwych w aplikacji lakierach, wsparciu marketingowym i specjalistycznych cyfrowych narzędziach do zarządzania kolorem.

Źródło: Cromax

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA