REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowe barwniki w ofercie Chromaflo Technologies

Firma Chromaflo Technologies wprowadziła na rynek sześć nowych, ekonomicznych barwników o bardzo niskiej zawartości LZO (poniżej 1g / litr). Tym samym seria Hydrasperse EU rozszerzyła się do 27 barwników.

barwniki Chromaflo Technologies

Fot. arch. Chromaflo Technologies

Kolory nowych barwników to żółty, pomarańczowy, czerwony, niebieski, fioletowy i brązowy. Podobnie jak wszystkie produkty z linii Hydrasperse EU charakteryzują się one intensywnym kolorem i taką samą jakością dla każdej partii. Uzupełnieniem dla tego zestawu jest linia Solvasperse AK do dekoracyjnych farb alkidowych, gwarantująca pożądany kolor bez wpływu na połysk czy proces schnięcia farby.

Opisywane barwniki to produkty, które można zastosować już na terenie zakładu produkcyjnego. Dzięki temu produkcja farb jest szybsza i sprawniejsza, a stała jakość gwarantuje, że nie trzeba testować każdej partii barwników przed ich aplikacją. Oferowany przez Chromaflo system barwienia to szeroka paleta kolorystyczna i powtarzalne rezultaty przy uzyskiwaniu określonych odcieni. Jak zapewnia producent, dla objętości do 500 litrów proces ten jest zdecydowanie bardziej opłacalny niż bezpośrednie mielenie suchego pigmentu.

Linie Hydrasperse EU i Solvasperse AK zostaną zaprezentowane na targach Eurocoat 2014 w Paryżu w dniach 23-25 września (stoisko D18).

Źródło: Chromaflo Technologies

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA