REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa szpachla Spies Hecker – do zderzaków i nie tylko

Wyjątkowa elastyczność i znakomita przyczepność – Spies Hecker prezentuje szpachlę Raderal Plastic Putty 2015 Black. Nowy produkt jest przeznaczony do stosowania na elementach z tworzyw sztucznych i nie wymaga wcześniejszej aplikacji gruntu.

szpachla Spies Hecker

Fot. arch. Spies Hecker

Szpachla Raderal Plastic Putty 2015 Black jest idealna do naprawy powierzchni wykonanych z tworzywa. Produkt można aplikować bezpośrednio na element, bez konieczności stosowania gruntu. „Dzięki elastycznym właściwościom szpachla Raderal Plastic Putty 2015 Black dostosowuje się do ruchów elementu” – mówi Tomasz Kazakidis, Doradca Techniczny marki Spies Hecker.

Raderal Plastic Putty 2015 Black jest produktem o niskiej porowatości, bardzo łatwym do szlifowania. „Szpachla charakteryzuje się świetną przyczepnością, którą można dodatkowo wzmocnić stosując grunt, na przykład Priomat Elastic Primer 3304 Transparent” – wyjaśnia Tomasz Kazakidis.

W temperaturze otoczenia proces utwardzania szpachli trwa około 30 minut. Dodatkowe suszenie skraca ten czas nawet do 15 minut.

Produkt Raderal Plastic Putty 2015 Black jest dostępny w opakowaniach 1,4 kg w zestawie z odpowiednim utwardzaczem.

Dodatkowe informacje są dostępne w metryczkach technicznych na stronie www.spieshecker.pl. O szczegóły można również zapytać przedstawicieli marki Spies Hecker.

Źródło: Spies Hecker

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA