REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa podłoga Master Builders Solutions

Tydzień temu w Londynie odbyły się targi Architect@Work. Eksperci z BASF Master Builders Solutions zaprezentowali tam MasterTop 1327-20dB, swój najnowszy system podłogowy. Doskonale tłumi dźwięki, dzięki czemu nadaje się do takich miejsc jak na przykład szpitale.

podłoga Master Builders Solutions

Fot. arch. BASF

MasterTop 1327-20dB to system poliuretanowy, o dobrych właściwościach akustycznych, dobrze się prezentujący i przyjazny środowisku (zgodny z certyfikatem BRE). Sprawdzi się wszędzie, gdzie wymagana jest piękna podłoga, wysoki komfort chodzenia oraz niski poziom hałasu – w szpitalach, placówkach edukacyjnych, biurach, hotelach i muzeach.

To jedyny system podłogowy aplikowany w formie ciekłej, który umożliwia redukcję hałasu do 20 dB. To zasługa warstwy izolującej, która, jak wszystkie pozostałe komponenty, również jest aplikowana w formie ciekłej. Wykonanie posadzki jest więc prostsze, zwłaszcza w pokojach o skomplikowanych kształtach. Daje to projektantom dużo większe możliwości.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA