REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa inwestycja firmy Lankwitzer

Lankwitzer Premium Coatings silnie inwestuje w swój rozwój – w ciągu ostatnich trzech lat firma przeznaczyła na rozbudowę swoich ośrodków aż 6 mln €. Jej najnowszą inwestycją jest nowoczesny magazyn w Lipsku.

Lankwitzer

Fot. arch. Lankwitzer Premium Coatings

Firma Lankwitzer zdobyła już silną pozycję na rynku. Jej powłoki na aluminium cieszą się dużym zainteresowaniem na całym świecie. Aby zapewnić sprawną obsługę techniczną i logistyczną, producent stale inwestuje w rozwój i rozbudowę swoich obiektów.

Najnowszym krokiem na tej drodze jest nowy magazyn. Budynek mieści dodatkowe 1440 palet i 250 000 litrów, a prócz tego mnóstwo przestrzeni na pomieszczenia socjalne i laboratoria. Dzięki temu Lankwitzer jest doskonale przygotowany na przyszłe wyzwania związane z rosnącą sprzedażą swoich produktów.

Źródło: Lankwitzer Premium Coatings

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA